The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Сря Май 26, 2021 7:00 pm
Latest topics
» Приятели на форума ни...
Барът до летището EmptyПет Апр 06, 2012 5:44 pm by Елена

» Обсъжданията...
Барът до летището EmptyСря Мар 14, 2012 8:01 pm by Катрин Валериус

» Търси се...
Барът до летището EmptyСря Мар 14, 2012 7:45 pm by Катрин Валериус

» Danillo Pax.
Барът до летището EmptyВто Мар 13, 2012 6:19 pm by Катрин Валериус

» Барът до летището
Барът до летището EmptyСъб Мар 10, 2012 7:23 pm by Катрин Валериус

» Да броим до 1000
Барът до летището EmptyСъб Мар 10, 2012 3:52 pm by Катерина Петрова.

» Търси се за рп...
Барът до летището EmptyСъб Мар 10, 2012 3:40 pm by Арадия ♥

» Предложенията...
Барът до летището EmptyСъб Мар 10, 2012 3:32 pm by Арадия ♥

» Заявките...
Барът до летището EmptyСъб Мар 10, 2012 2:40 pm by Арадия ♥

Администратор ♔ :
Katherine Valerius


Модератори:
Елена


Катерина Петрова


Новата ни модераторка:
Арадия <3



Ако искате да станете част от нас,пишете на адмнистраторката Катрин Валериус...





Ако имате свежи идеи за нов вид на форума и искате да станете дизайнер,пишете на администраторката...

Ако искате да станете нов модератор,пишете на администраторката...


На лично съобщение...


Барът до летището

2 posters

Go down

Барът до летището Empty Барът до летището

Писане  Катрин Валериус Съб Мар 10, 2012 3:44 pm

Барът до летището...

Катрин Валериус
Администратор
Администратор

Брой мнения : 43
Reputation : 0
Join date : 09.03.2012
Age : 28

https://t-v-d.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Барът до летището Empty Re: Барът до летището

Писане  Катрин Валериус Съб Мар 10, 2012 4:14 pm

Животът е прекрасно нещо.Човек се ражда,живее ,бие се,бори се със зъби и нокти за важните неща.И за какво?За да умре.За толкова време,тези тъй важни философски мисли не спираха да вълнуват поколения хора.Какво беше Смъртта?Страшната старица с косата или едно сигурно нещо?Нима всички копнееха да прекарат още един ден на този отвратителен Свят?Не разбираха ли какво прекрасно нещо е Смъртта?Поне даваше някаква сила.Човек си показваше всички желания,не спираше да копнее за Съвършенството.И ето ни пак...в онзи стар и до болка познат Мистик Фолс.
Аз вървях по топлите улици.Не знаех накъде се насочвах,исках само да избягам.Тези мисли не излизаха от ума ми,докато не си поемеха от дозата провален ден.Вече едва понасях атмосферата.Постоянното чувство за страх.
Постоянните копнежи,които стояха скрити в сърцата на всички.Живях в една студена призма,заобиколена от незаслужено чувство за нескрита болка.
За несигурната обич.За несигурният живот,който водех вече...забравих дори коя бях.Загубих всичко за да получа онова,което искаха всички.Научих се да живея далеч от любовта.Живях в една далечна Вселена,където властваше единствено болката от несигурността.И да,ето ме пак тук.Единстввеното нещо,което
крепеше мен и рабитото чувство за малоценност.Какво беше ли?Една частичка обич,която запазих.Частичка,която си беше единствено и само за мен.Крепеше се на една частичка,на едно вече гаснещо пламъче.Далеч от копнежа.Далеч от всякакво желание за живот.
Аз се вмъкнах в някакъв бар.Беше странно.Не знаех защо имаше окачена пилотска шапка,но нищо.Поръчах си някакво питие и огледах приятната обстановка.Писваше от всички .
Усмихах се и отпих една глътка.Жалко,че нямаше да бъда спокойна още.Някаква жена се намести
на стола до мен.Поръча си нещо доста силно.Аз започнах:
-Хубав начин за започване на деня.Какво е?-отговорих аз.
Не обърнах внимание на старнното облекло,но...не беше зле.

Катрин Валериус
Администратор
Администратор

Брой мнения : 43
Reputation : 0
Join date : 09.03.2012
Age : 28

https://t-v-d.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Барът до летището Empty Re: Барът до летището

Писане  Арадия ♥ Съб Мар 10, 2012 4:33 pm

Имах самолетен билет за Швейцария, но полетът ми беше чак след 5 часа. Та аз щях да изперкам, а бе едва 8 сутринта! Е, все някак щях да си запълня времето. Реших да започна с пиене. За късмет, точно до летиущето имаше бар, така че на моя милост не й се наложи да върви много. Влязох и се огледах. Беше типично летищно заведение, дори си имаше и пиулотска шапка/доста избеляла при това/. Почти нямаше клиенти, в този ранен час какво друго да очакваш, освен една тъмнокоса жена. Седнах до нея и си поръчах специалитета. Жената ме погледна и ме попита какво съм си поръчала.
-Ром, примесен с уиски, водка и бял пелин. С лед.-като чу изреждането ми, тя ме погледна отново, доста странно, при това. Бях облечена доста шантаво за момента, така че реших, че може да е от това.
Арадия ♥
Арадия ♥

Брой мнения : 11
Reputation : 0
Join date : 10.03.2012

Върнете се в началото Go down

Барът до летището Empty Re: Барът до летището

Писане  Катрин Валериус Съб Мар 10, 2012 7:23 pm

Задачата човек да намери решение на всичките си проблеми не беше сложна.Човек отива да близък бар,после изпада в състояние на съвършено удоволствие.Аз не знаех къде се намирам.Поне имах някаква насока,че трявбаше да посрещна някой.Или това ставаше за оправдание.Отпих от своята чаша,която беше смешна,ако се сравни с приспивателната експлозия в съседната чаша на жената.Не знаех на какво се дължи странното й облекло.На причината,че изглеждаше сънена или чакаше полет.По старнната обстановка съдех,че скоро нямаше да дойде някой изпълнител,че да има на кого да се оплаквам.Тази не изглеждаше зле.Нищо,аз винаги изглеждах сънена и тъжна.
Насилих се а се усмихна и отпих от чашата си.На лицето ми се появи странното изражение на човек,който скоро ще има неочаквана среща с някое хапче.За отмора.
Аз отново хвърлих поглед на събеседничката си.Нямаше вид на лош човек,напротив.Изглеждаше нежна и...да,сънена.Да,нищо ново.
Непознатата изпи чашата на екс и поръча още едно.Поне аз не бях единствената,която не пие отсега.Аз плъзнах ръка по плота и поех чаша с някакъв друг алкохол.Запчнах да движа чашата,като се надявах,че ледчетата ще се стопят бързичко.
Дозата беше хубава,но деня едва започваше.Жената ме попита дали е лош ден.Аз започнах:
-Лош век.Пробвай от онзи...повярвай,поне за няколко часа ще си в друга Вселена...-отговорих аз.
Усетих,че не трябваше да разправям какво нещо съм.В Мистик Фолс нищо не оставаше скрито.

Катрин Валериус
Администратор
Администратор

Брой мнения : 43
Reputation : 0
Join date : 09.03.2012
Age : 28

https://t-v-d.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Барът до летището Empty Re: Барът до летището

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите